Visszajelzések
Őszinte vélemények, valós tapasztalatok
Közzétéve itt: Google Mr KrieghundA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Tisztelt Rutin 98! A mai napon, sikeres forgalmi vizsgát tettem. Köszönet önöknek, és főképpen, Soós Tamás oktatónak. Nagyon profi, felkészült oktató, aki felismeri a tanuló gyengeségeit, és erősségeit egyaránt! Úgy gondolom, hogy a töménytelen tanácsának köszönhetem, a mai vizsga sikerességét. Bátran ajánlom minden jogosítványra vágyónak!!Közzétéve itt: Google Tímea Jacsó-DomaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. 🥰🥰🥰Közzétéve itt: Google Viktória KarafiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves Rutin 98 Autósiskola! Szeretnék köszönetet mondani a segítségért a jogosítványom megszerzéséhez! Külön szeretnék köszönetet mondani Soós Tamásnak aki kitartóan és türelmesen állt hozzám egész idő alatt. Az ő segítségével sikerült elsőre leraknom a jogosítványt! Mindenkinek szívből ajánlom az autósiskolát is és oktatót is! Sok sikert kívánok mindenkinek!Közzétéve itt: Google Bela JámborA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Mindenkinek ajánlom a Rutin98-at! Pontos precíz iskola és mindenkinek igyekeznek a legjobb oktatást nyújtani!Keresse mindenki bizalommal!☺️Közzétéve itt: Google Anna FésűA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves Rutin 98 autósiskola! Köszönöm szépen a segítségüket a jogosítvány megszerzéséhez. Szeretnék külön köszönetet mondani SOÓS TAMÁS oktatómnak, a felkészítésért, segítségért, áldozatos és odaadó munkájáért! Hálás vagyok, hogy ő volt az oktatóm! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ui: Elsőre sikerült. Áldott Békés Ünnepeket és Boldog Új évet kívánok!Közzétéve itt: Google Takács ZalánA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. G. László. Több mint 3 év elteltével is köszönöm munkáját! Bátran ajánlom.Közzétéve itt: Google Robi VassA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Szeretnék köszönetet mondani Soós Tamásnak a forgalmi vizsgára való felkészülésre, nagyon sokat segített és egy rossz szavam sem lehet felé. Ajánlom mindenkinek, az oktatók nagyon kedvesek és segítőkészek. Itt bíztos le tudsz majd vizsgázni.
Vendégköny
Tanulóink visszajelzései a legjobb bizonyíték arra, hogy nálunk mindenki a lehető legjobb képzést kapja. Olvassa el mások tapasztalatait, és ossza meg a saját élményeit!
105 entries.
Csikós Dániel
Ezúton szeretném megköszönni a fantasztikus képzést és a rugalmasságukat, amelyet a tanfolyam során tapasztaltam. Nagyon nagy segítséget jelentett számomra, hogy minden körülményhez alkalmazkodva, támogató módon kísérték végig a tanulási folyamatot.
Külön szeretném kiemelni oktatómat, Soós Tamást, aki rendkívül felkészült, türelmes és szakmailag kiemelkedő munkát végzett. Az ő alapos és figyelmes oktatói hozzáállása nagyban hozzájárult ahhoz, hogy magabiztosan és nyugodtan ülhessek a volán mögé.
Hálás vagyok az egész autósiskolának a profi szervezésért és a biztonságot nyújtó légkörért. Biztos vagyok benne, hogy szívesen fogom ajánlani Önöket másoknak is.
Horváth Fanni Georgina
Nagyon hálás vagyok Horváth Péter oktatómnak mindenért. Ma teljesítettem a forgalmi vizsgát. Természetesen izgultam, de Péter jelenléte teljes biztonságot és nyugalmat adott nekem. Minden óra vidám volt vele. Sosem volt türelmetlen velem, akkor sem amikor már nekem sem volt türelmem saját magamhoz. Nagyon boldog vagyok, hogy ő tanított meg vezetni. Örökké hálás leszek!
Anita
Tisztelt Rutin 98 autósiskola!
Szeretném megköszönni, hogy már a jelentkezéskor figyelembe vették, hogy milyen oktató illene legjobban hozzám és ennek köszönhetően egy olyan oktatót kaptam, aki türelmes, kedves, és igazán segítőkészen állt hozzám. Az órák mindig jó hangulatban teltek, és biztonságban éreztem magam a tanulás során. Minden kérdésemre készségesen válaszolt, és mindig arra törekedett, hogy magabiztos és szabályos vezetést sajátítsak el. Köszönöm az oktatómnak, Soós Tamásnak.
Összességében csak ajánlani tudom mindenkinek, aki jó légkörben, személyre szabott figyelemmel szeretne vezetni tanulni.
M. Ádám
Tisztelt Rutin98 autósiskola! Köszönettel tartozom, mivel kiváló felkészítéssel, a Kresz- és a Forgalmi vizsgán is elsőre sikerült megfelelnem. Köszönöm Kolonits Sándornak, hogy felkészített a Kresz vizsgára. Kiváltképp hálás vagyok gyakorlati oktatómnak Horváth Istvánnak, az ő kemény munkája nélkül nem sikerülhetett volna elsőre a Forgalmi vizsga. István végtelenül türelmes és segítőkész, de megköveteli a maximális teljesítményt. Kiváló szakember, megtanítja neked hogy a vezetés nem játék és nem lehet félvállról venni a dolgokat amikor egy több mint 1 tonnás járművet vezetsz. Mindezek mellett nagyon fontos megemlíteni hogy egy remek ember, jobb tanárt aligha kívánhattam volna. Azoknak akik elszánták magukat a jogosítvány megszerzésére, mindenképpen ajánlom az iskolát, Sándort és Horváth Istvánt!
Kováts Anna Zsófia
Kedves Rutin 98! Nagy köszönettel és hálával tartozom az autósiskolának, és kiemelten oktatómnak, Soós Tamásnak, aki mindig türelemmel és bizalommal bátorított egészen addig, amíg sikerült megszereznem a jogosítványomat. Soha nem hagyta, hogy elkeseredjek, ha nem sikerült valami. Tamás vezetési tanácsai mai napig eszembe jutnak, amikor úton vagyok. Mindenkinek szívből ajánlom az iskolát, aki nagy tapasztalatú, segítőkész és rugalmas csapatot keres!
Fung Tiborné
Kedves Rutin98. Köszönöm szépen hogy nálatok tanulhattam és vizsgázhattam. A vélemények alaján választottam ezt az iskolát és a lehető legjobban tettem. Nem csalódtam. Oktatót is véletlenszerűen kaptam és számomra a legjobbat kaptam Kolonits Sándort akinél másodszorra sikeres forgalmi vizsgát tettem.??Köszönöm szépen neki is. Nagyon türelmes és kedves. Nyugodtan és higgadtan tanít. Csak jót tudok róla mondani. Évának is köszönöm aki az iródából segített mindig el mondta szépen mikor,merre és mit csináljak. Csak ajánlani tudnám őket.
Vargáné Melinda
Tisztelt Rutin98 autósiskola / Kedves Éva és Tisztelt Denke Tamás!
Hálás szívvel köszönünk mindent! Sajnálom,hogy nem elsőre találtunk meg Titeket,de a még most keresgélőknek szeretnék segítséget nyújtani :
Minden jogosítványra vágyónak őszinte szívvel tudom ajánlani ezt az autósiskolát!
Munkátokhoz további sok sikert ,kitartást és minden jót kívánok! Maradjatok mindig ilyenek!
Pinke Lilla
Kedves Rutin 98 autósiskola! Szeretnék köszönetet mondani a jogosítványom megszerzéséhez való felkészítésért, segítségért! Valamint hálás köszönettel tartozom Horváth Péter oktatómnak, amiért végigsegített ezen a tanulási folyamaton. Minden óra tanulságos és élvezetes volt. Mégegyszer köszönöm a precíz felkészítést! Az autósiskolát minden tanulónak csak ajánlani tudom!
Angéla
oke volt
Fülöp Erik
Kedves Rutin 98 autósiskola! Köszönömöt szeretnék mondani, hogy az önök segítségével sikeresen le tudtam tenni elsőre a forgalmi vizsgámat! Külön köszönet Horváth Péternek, aki mindent megtanított nekem és mindenben segített amiben csak tudott.