Visszajelzések
Őszinte vélemények, valós tapasztalatok
Közzétéve itt: Google Mr KrieghundA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Tisztelt Rutin 98! A mai napon, sikeres forgalmi vizsgát tettem. Köszönet önöknek, és főképpen, Soós Tamás oktatónak. Nagyon profi, felkészült oktató, aki felismeri a tanuló gyengeségeit, és erősségeit egyaránt! Úgy gondolom, hogy a töménytelen tanácsának köszönhetem, a mai vizsga sikerességét. Bátran ajánlom minden jogosítványra vágyónak!!Közzétéve itt: Google Tímea Jacsó-DomaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. 🥰🥰🥰Közzétéve itt: Google Viktória KarafiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves Rutin 98 Autósiskola! Szeretnék köszönetet mondani a segítségért a jogosítványom megszerzéséhez! Külön szeretnék köszönetet mondani Soós Tamásnak aki kitartóan és türelmesen állt hozzám egész idő alatt. Az ő segítségével sikerült elsőre leraknom a jogosítványt! Mindenkinek szívből ajánlom az autósiskolát is és oktatót is! Sok sikert kívánok mindenkinek!Közzétéve itt: Google Bela JámborA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Mindenkinek ajánlom a Rutin98-at! Pontos precíz iskola és mindenkinek igyekeznek a legjobb oktatást nyújtani!Keresse mindenki bizalommal!☺️Közzétéve itt: Google Anna FésűA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves Rutin 98 autósiskola! Köszönöm szépen a segítségüket a jogosítvány megszerzéséhez. Szeretnék külön köszönetet mondani SOÓS TAMÁS oktatómnak, a felkészítésért, segítségért, áldozatos és odaadó munkájáért! Hálás vagyok, hogy ő volt az oktatóm! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ui: Elsőre sikerült. Áldott Békés Ünnepeket és Boldog Új évet kívánok!Közzétéve itt: Google Takács ZalánA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. G. László. Több mint 3 év elteltével is köszönöm munkáját! Bátran ajánlom.Közzétéve itt: Google Robi VassA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Szeretnék köszönetet mondani Soós Tamásnak a forgalmi vizsgára való felkészülésre, nagyon sokat segített és egy rossz szavam sem lehet felé. Ajánlom mindenkinek, az oktatók nagyon kedvesek és segítőkészek. Itt bíztos le tudsz majd vizsgázni.
Vendégköny
Tanulóink visszajelzései a legjobb bizonyíték arra, hogy nálunk mindenki a lehető legjobb képzést kapja. Olvassa el mások tapasztalatait, és ossza meg a saját élményeit!
105 entries.
Halászné Kata
Sziasztok!Elsősorban, nagyon szépen köszönöm a magas és színvonalas oktatást, az iskolának is!Nagyon jól éreztem magam az órákon. Kimondottan köszönöm Istvánnak, hogy határtalan türelemmel volt irántam, még ha néha pörögtem is. (Ilyen a habitusom.) Nagyon jó szakember, kedves, igazán szereti azt, amit csinál és türelmes, bátran ajánlom mindenkinek!!! Nem hiába mentem át elsőre a forgalmi vizsgán! 🙂 A lányoknak is köszönöm, hogy mindig jókedvvel fogadtak az irodában, és mindig érdeklődőek voltak és szurkoltak a vizsgán is. Nagyon örülök, hogy ilyen pozitív és kedves embereket ismerhettem meg! Bátran ajánlom mindenkinek az egész iskolát! Még egyszer, nagyon örülök, hogy titeket választottalak és, hogy nálatok tanulhattam!!! Köszönöm, és minden jót nektek a továbbiakban is!
lakatos ferenc
Üdv mindenkinek! Főleg horvát istvának nagyon szépen köszönöm hogy át adta nekem a tudását és hogy sikeres vizsgam volt maradok tiszteletem lakatos ferenc 10-15 sikrult
Arany Istvánné Klaudia
Kedves Rutin 98'! Igazából nem is tudom hol kezdjem,hiszen az én siker történetem nagyon hosszú.Mégis röviden elmesélem.2006-ban én már elkezdtem a jogosítvány megszerzését egy olyan iskolánál aki csak a pénzt zsebelte be,de igazán vezetni tanulni nem!!Csak vettették a potorákat így berágtam és abba hagytam!Majd idén adódót egy lehetőség hogy újra neki fussak!Kisesebb unszolásra bele vágtam.Meglepődtem a fogadtatásomon,hogy milyen kedvesen és közvetlenül fogadják a tanulókat( lányok ez nektek szól):D És jött az oktató Józsi!Hát paráztam ezerrel,de leeset az állam hogy milyen nyugodt és higgadt.Gondoltam na majd én kihozom tuti a bénázásommal a sodrából,de NEM!Ugyan olyan nyugalommal és higgadtsággal kezelt,és újra és újra akár ezerszer elmondta,elgyakoroltatta azt ami nem megy!Innentől jöttem rá hogy én szeretek vezetni!Ami eddig nem volt elmondható.Alig vártam a következő órát,hogy mehessek!Rendesen belém kupált mindent.És ma Október 29-én sikeres vizsgát tettem!!!Köszönőm nektek,azt a sok biztatást lányok amit kaptam tőletek,és szeretettet!Józsi neked is nagyon hálás vagyok a rengetek biztatásért amit kaptam,a sok-sok türelmet.Azt hogy mikor hisztiztem,vagy épp kétségbe estem te akkor is helyre raktál!!!!Szívből kívánok nektek minden jót,és sok sok diákot!!! Aranyné Klaudia
Kovács Gábor
Sziasztok! Úgy gondoltam, írok néhány sort én is, mert ez az öt hónap igazán felejthetetlen élmény volt. December 10.-én tettem sikeres forgalmi vizsgát, köszönet az elméleti felkészítésért Gurabi Sanyi bácsinak, a gyakorlati oktatásért és a persze a türelemért Horváth Istvánnak és a kedves segítőkész hölgyeknek az irodában. Csatlakoznék az előttem szólókhoz, sok leendő tanulót, sikeres éveket kívánok, köszönök mindent.
Halasiné Benczik Mária
Kedves Rutin98!Szeretném megköszönni az iskola hozzáállását és alapos képzését.Külön köszönöm volt oktatómnak DENKE TAMÁSNAK a hozzám való végtelen türelmét és bár nem voltam egy könnyü eset,mégis mindent megtett,hogy a legtöbbet hozza ki belőlem. és az én kötetlen,de bonyolult munkabeosztásomhoz való rugalmasságot.Ezúton köszönöm elméleti oktatómnak Juditnak a színes és alapos elméleti oktatást.Végü,de nem utolsósorban köszönöm a vezetőség maximális segítségét az eredményes vizsga letételéhez.Igyekszem balesetmentesen alkalmazni a megszerzett tudás és gyakorlatot.Kívánok a továbbiakban jó munkát és sok elégedett tanulót.ÜVÖZLETTEL EGY PRÓBLÉMÁS?DE KITARTÓ VOLT TANULÓ.
Bodor Zsolt
Nagyon szépen köszönöm Horváth Istvánnak azt, hogy felkészített, megtanított és neki köszönhetően sikerült a forgalmi vizsgám. Mindenkinek tiszta szívből merem ajánlani a Istvánt, mert úgy éreztem a legjobb kezekben tanultam meg vezetni.
Simon Dávid
Kedves rutinosok! Nagyon köszönöm profi munkátokat amivel segítettetek a sikeres vizsga letételében. Visszatekintve már a 3 órányi szenvedés az elméleti órákon is teljesen megérte 🙂 Szeretném megköszönni Horváth István kitartását is a nyolcadik "foghúzást" követően és ha tudom eljuttatom neki a kávéját! Az új tanulóknak pedig sok sikert!
Krencz Zoltán
Kedves Rutin98! Köszönöm mindannyitok kemény munkáját, amivel hozzásegítettek a sikeres vizsgához. Külön köszönetet érdemel oktatóm Varga József állhatatosságáért (tudom nem voltam egyszerű eset). Bárkinek bátran merlek ajánlani titeket hisz aki hozzátok jelentkezik 100% hogy profi oktatásban részesül. Sok sikert kívánok a további munkátokhoz a jelenlegi és jövőbeli diákoknak pedig eredményes vizsgatételt.
Ágota Gréta
Kedves Autóssuli! Hihetetlen, de nekem is lett jogsim, már egy hónapja 🙂 . Ezúton szeretném megköszönni Éváéknak a gördülékeny ügyintézést, Sándornak a jó hangulatú órákat és a nagyon alapos felkészítést a KRESZ vizsgára. És végül, de elsősorban köszönöm Istvánnak a sok munkát, amíg megtanított vezetni, a rengeteg türelmet, segítséget és hogy bízott bennem. További minden jót kívánok!
Császár Gabriella
Nagyon koszonom meg egyszer Nektek a jogositvanyomat!Szuper elmeleti es gyakorlati kepzesben reszesultem!! Remek szakemberektol akik raadasul nagyon kedves emberek is!!!!!!! Mindenkinek csak ajanlani tudlak Benneteket!!!! Eva es Istvan Nektek kulon ezer puszi, es oleles meg egyszer!!!!! :)))) Csaszar Gabi