Visszajelzések
Őszinte vélemények, valós tapasztalatok
Közzétéve itt: Google Mr KrieghundA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Tisztelt Rutin 98! A mai napon, sikeres forgalmi vizsgát tettem. Köszönet önöknek, és főképpen, Soós Tamás oktatónak. Nagyon profi, felkészült oktató, aki felismeri a tanuló gyengeségeit, és erősségeit egyaránt! Úgy gondolom, hogy a töménytelen tanácsának köszönhetem, a mai vizsga sikerességét. Bátran ajánlom minden jogosítványra vágyónak!!Közzétéve itt: Google Tímea Jacsó-DomaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. 🥰🥰🥰Közzétéve itt: Google Viktória KarafiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves Rutin 98 Autósiskola! Szeretnék köszönetet mondani a segítségért a jogosítványom megszerzéséhez! Külön szeretnék köszönetet mondani Soós Tamásnak aki kitartóan és türelmesen állt hozzám egész idő alatt. Az ő segítségével sikerült elsőre leraknom a jogosítványt! Mindenkinek szívből ajánlom az autósiskolát is és oktatót is! Sok sikert kívánok mindenkinek!Közzétéve itt: Google Bela JámborA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Mindenkinek ajánlom a Rutin98-at! Pontos precíz iskola és mindenkinek igyekeznek a legjobb oktatást nyújtani!Keresse mindenki bizalommal!☺️Közzétéve itt: Google Anna FésűA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves Rutin 98 autósiskola! Köszönöm szépen a segítségüket a jogosítvány megszerzéséhez. Szeretnék külön köszönetet mondani SOÓS TAMÁS oktatómnak, a felkészítésért, segítségért, áldozatos és odaadó munkájáért! Hálás vagyok, hogy ő volt az oktatóm! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ui: Elsőre sikerült. Áldott Békés Ünnepeket és Boldog Új évet kívánok!Közzétéve itt: Google Takács ZalánA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. G. László. Több mint 3 év elteltével is köszönöm munkáját! Bátran ajánlom.Közzétéve itt: Google Robi VassA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Szeretnék köszönetet mondani Soós Tamásnak a forgalmi vizsgára való felkészülésre, nagyon sokat segített és egy rossz szavam sem lehet felé. Ajánlom mindenkinek, az oktatók nagyon kedvesek és segítőkészek. Itt bíztos le tudsz majd vizsgázni.
Vendégköny
Tanulóink visszajelzései a legjobb bizonyíték arra, hogy nálunk mindenki a lehető legjobb képzést kapja. Olvassa el mások tapasztalatait, és ossza meg a saját élményeit!
105 entries.
Lunczer Csaba
Tisztelt Rutin98! Nagyon szépen köszönöm a rendkívül színvonalas oktatást az autósiskola minden munkatársának. Külön köszönet jár a kiváló oktatóimnak Denke Tamásnak és Kolonits Sándornak, hogy kellő türelemmel fordultak hozzám és mindenben segédkeztek. További sikeres munkát kívánok, remélem még nagyon sok nebulónak segítetek a jogosítványt megszerzésében.
Szetlák Klaudia
Tisztelt Rutin98! Szeretném megköszönni, hogy egy csodálatos ajándékot kaphattam karácsonyra! Külön köszönet Kolonits Sándornak, hogy átadta tudását vezetesből. Türelmesen, pontosan átadta minden tudását, hogy elsőre sikerüljön a vizsga! 🙂 Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az Autós Iskolát!
Kégl Diána
Tisztelt Rutin98! Ezúton is szeretném megköszönni Kolonits Sándornak a kitartó és türelmes munkáját mind kresszből és vezetésből is. Neki köszönhetően ma sikeres forgalmi vizsgát tettem elsőre! Ilyen kiváló oktatót kívánok mindenkinek! Köszönettel: Kégl Diána
Kovács Rita
Köszönöm a biztató szavakat és azt a sok türelmet, amit felém tanúsított Varga József és Denke Tamás. Ma sikeres forgalmi vizsgát tettem. Köszönöm a munkájukat.
Tóth Tamás
Tisztelt Rutin 98 Autósiskola! Rendkívüli mértékben hálás vagyok a színvonalas, rugalmas, segítőkész oktatásért. Minden tiszteletem, és köszönetem Horváth Istváné akitől nem csupán felkészítést kaptam a sikeres vizsgára, hanem egy olyan szemléletmódot a biztonságos közlekedéshez amit az összes tanult dolog közül a legnagyobb érték, és akire nem csak lankadatlan figyelme, de remek pedagógiai érzéke és segítő hozzáállása miatt is fel lehet nézni. Őszintén kívánom a beiratkozni kívánóknak, hogy érje őket az a szerencse, hogy Istvánhoz kerülnek. Többet fognak nála tanulni ezalatt a rövid idő alatt emberségből (és persze autóvezetésből) mint elsőre gondolnák.